Hummer jízda

Slovo „Hummer“, nebo samotná zkratka „H1“ nebo „H2“ v milovnících silných aut již od počátku devadesátých let minulého století vzbuzuje posvátnou úctu. Tento známý a hranatý velký vůz je skutečnou ikonou mezi silnými vozy, které překovávají ty nejtěžší překážky, které mají tu slepou odvahu se jim postavit do cesty.

26

444_Hummer_02

Jízda Hummrem je vskutku extrémním zážitkem, který spojuje napjetí z jízdy, očekávání z překonání překážek a taky hrubou a syrovou sílu, která se skrývá v útrobách těchto vozů.

O voze Hummer H1 či H2 vypovídá už dost věcí samo to, že vozy vychází ze stejně legendárního vojenského vozu Humvee. Hummer H1 je speciálem mezi offroadovými vozy, který váží pět tun a který zdolá jakékoliv terénní reliéfy.

Vy si můžete vyzkoušet pokořování přírodních překážek a můžete vyburcovat tento dozajista skvělý vůz v překonávání svých vlastních limitů!

Pokud si myslíte, že Hummer jako legenda je pouze reklamní žvást, který těží z americké armády, počkejte, až usednete za volant tohoto úžasného vozu. Teprve tam poznáte a pochopíte, proč je Hummer legendou mezi vozy.

Za volantem Hummru budete mít pocit nefalšované síly a moci, která budete jinde jen s obtížemi hledat. Buďte pánem situace. Hummrem jízda je prostě Cool!

Trocha historie Hummru

Tento legendární hranatý obr se poprvé objevil, když mu bylo pouze pár let a to v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. To je doba, která značí zrod této neuvěřitelné legendy. Od této chvíle se nikde na světě nevyrobilo tolik vozů sériově vyráběných, které mají takové jízdní vlastnosti.

Z původní vojenské verze Humvee se zrodil Hummer. Za pár let, kdy si zákazníci žádali menší auto, se zrodil Hummer H2 a původní vůz dostal dodatek ke jménu „H1“. Značnou zásluhu za slávě Hummru má Arnold Schwarzenegger, který si koupil pět vozů Hummer hned po jejich uvedení na trh.

Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.