Auto-moto zážitky

Máte rádi vůni benzínu a spálených pneumatik? Chcete prožít něco mimořádného a vzrušujícího? Auto moto zážitky od agentury Essence jsou tu pro vás! Ať už vás láká nebezpečná rychlost jízdy na závodním okruhu, zápasení s těžkým terénem na plné otáčky, nebo hladká elegantní jízda v luxusním automobilu, o jakém si většina z nás může nechat jen zdát – všechny tyto zážitky máte doslova na dosah ruky.

K nejvyhledávanějším místům mezi fanoušky motorismu patří závodní okruh v Příbrami. Kromě perfektní dráhy tu na vás čeká supersportovní Ferrari 458 Italia, které je nástupcem oblíbeného Ferrari F 430 F1. Máte možnost buď sami řídit, nebo se nechat svézt v adrenalinové jízdě zkušeným instruktorem sportovní jízdy. Trasa okruhu Vám bude samozřejmě nejprve ukázána v bezpečnostním voze, takzvaném „Safety car“. Instruktor vás seznámí s vozem Ferrari a pak už můžete položit své ruce na volant a sešlápnout plyn. Jízda ve Ferrari je splněným snem každého muže i kluka.

Pokud rádi překonáváte překážky a zkoušíte možnosti vozidla, které řídíte, neměli byste si nechat ujít zážitek, který poskytuje jízda Hummerem. Legendární americký vůz si můžete vypůjčit v Praze, nebo Olomouci a vyzkoušet jeho neuvěřitelné jízdní vlastnosti v extrémním terénu. Jak sami víte, jedná se o pořádně velké auto, můžete proto sebou vzít i svého partnera, nebo kamaráda a podělit se tak se svými blízkými o tento skvělý zážitek. Pokud byste chtěli vyzkoušet opravdovou motoristickou lahůdku, k dispozici jsou i vojenské vozy Humvee, které se proslavily na celé řadě zahraničních misí americké armády.

Auto moto zážitky jsou samozřejmě vhodné i jako originální dárek. Pokud máte v kruhu vaší rodiny, nebo blízkých známých někoho, kdo miluje silné motory, těžko byste hledali lepší dar k výročí, nebo narozeninám. Poukaz na zážitek obdržíte v nádherné dárkové krabičce. Obdarovaný si sám zvolí termín svého auto moto zážitku. Všechny informace nalezne v dárkové krabičce.

vložil admin
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.