Automobilové zážitkové dárky

Chcete darovat opravdu nevšední zážitkové dárky pro svého muže či kamaráda, který má rád rychlost, vůni benzínu a vše, co k tomu patří? Pak se podívejte do naší široké nabídky agentury Esennce auto moto. Máte tak možnost někomu darovat řízení Porsche, Ferrari, Hummera nebo si můžete vyzkoušet jízdu na vznášedle, jízdu tankem, jízdu na motokárách nebo na čtyřkolkách. Automobilové zážitkové dárky jsou opravdu netradiční dárky, kterými potěšíte jak muže, tak i ženu. Určitě žádného muže zážitkový dárek neurazí, naopak, bude tímto dárkem velmi potěšen.

313_hummer-P1020558

Snem snad každého chlapa je jízda Hummerem – je to silný a výkonný vůz. Užijete si jízdu plnou bláta. Na tento zážitkový dárek s Vámi může přijít Vaše rodina, v autě můžou sedět ještě další dvě osoby.  Jízda Hummerem je originální zážitkový dárek pro muže. Na tuto jízdu nikdy nezapomenete a budete vzpomínat na skvělý automobilový zážitkový dárek.

Nejeden muž sní v životě o tom, že jednou bude řídit Ferrari. Darujte svému příteli tento zážitkový dárek a jeho sen se může stát skutečností! Zažije sílu tohoto vozu. Zrychlení tohoto vozu je přímo neuvěřitelné.

Pokud Vás láká jízda na rychlém stroji v těžkém terénu, pak právě pro Vás nabízíme zážitkový dárek jízdu na čtyřkolce. Otestujte si, jak jste zruční a pohotoví při jízdě. Jízda na čtyřkolkách rozhodně není jen pro muže, ale i ženy si tento zážitkový dárek jistě užijí.

Darujte automobilový zážitkový dárek. Zážitkový certifikát obdržíte v hezké krabičce. Obdarovaný si sám zvolí termín svého auto moto zážitku. Všechny informace nalezne v dárkové krabičce. Přejeme Vám příjemnou a bezstarostnou jízdu!

vložil admin
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.