Baví Hummer také děti?

Když jste malí, všechno vám přijde obrovské. A co teprve opravdový Hummer. Naštěstí se malá terénní vozítka začala vyrábět i v dětských velikostech a v zábavních centrech věnovaných automobilům, čtyřkolkám a off-roadu si je velmi oblíbili. Až pak budete svým dětem chtít dát k narozeninám třeba kurz bezpečné jízdy, už budete vědět, že za volantem seděly už jako malé.

Jízda Hummerem

Vyrazit s dětmi můžete třeba do pražské Hummer Tvrzi, která se nesoustředí jen na auta, ale v jejím okolí se nachází zábavní park s naučnou stezkou. Hummer Tvrz dokonce v létě pro děti pořádá akci s názvem Hummer Camp. Na pět dní se děti vrátí zpět do středověku. Povozí  se na koni, poznají přírodu, projedou se Hummerem, zahrají si divadlo a spoustu dalšího. Na jejich bezpečnost bude po celou dobu konání akce dohlížet zdravotnický personál. Tábor se za celé léto koná celkem ve čtyřech termínech.

Inspirujte se našimi tipy na dárky k narozeninám!

Auto-moto zážitky

Elektrické Hummer autíčko pro děti

Pokud byste chtěli svým dětem udělat radost, elektrické autíčko Hummer jim můžete koupit i domů. Takové vozítko jezdí rychlostí 3 až 5 kilometrů v hodině a vejdou se do něj dvě děti. Nikdo tak nebude naříkat, že se na něj nedostalo. Dětský Hummer má nosnost do čtyřiceti kilogramů a jezdí na dobíjecí baterii, která vydrží až dvě hodiny v provozu. Realističtější prožitek z jízdy dítěti dodávají i svítící přední světla. Takové malé dětské vozítko vás vyjde kolem pěti tisíc.

Čtyřkolky pro děti

Zatím co elektrická Hummer autíčka jsou pro děti od pěti do osmi let. Čtyřkolky jsou spíše pro děti od osmi let výše. Vozidlo dokáže vyvinout rychlost až 35 kilometrů za hodinu. Místo na sezení je zde jen pro jedno dítě a maximální nosnost vozidla je 80 kilogramů. Vozidlo má zabudované tlumiče, zpátečku a kotoučové brzdy. Díky dobíjecímu elektromotoru šlape stroj potichu jako hodinky. Čtyřkolku pro děti pořídíte už od deseti tisíc korun.

Inspirujte se zážitky jako dárky pro děti!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.