Co na vás všechno čeká v Hummer tvrzi?

Zábavní areál nazvaný Hummer tvrz se nachází v Horních Počernicích v Praze 9. Areál patří společnosti Hummer centrum s.r.o., která se na tato vojenská auta specializuje více než patnáct let. V Hummer tvrzi najdete dost volnočasových aktivit, kterými se můžete zabavit po celý rok nejen vy, ale i vaše děti. Ve Tvrzi je také možné rezervovat prostory pro netradiční firemní akce. Je možné sem vyrazit i na školní výlet, součástí areálu je naučná stezka, která dětem procvičí znalosti z dějepisu a z historie celkově. Jedná se o jeden a půl kilometrovou značenou stezku, která vede přírodou v okolí Tvrze. Na jejím konci na všechny děti čeká sladká odměna.

Akce pro veřejnost

Dále najdete ve Tvrzi několik akcí pro veřejnost, které se netýkají jen tématiky auto-moto. Kromě procházky po naučné stezce se můžete projet na koni, či se zastavit na historické slavnosti. Vyjížďky opět probíhají v okolní přírodě Tvrze. Doba projížďky je jedna hodina a přijde vás na pět set korun za osobu. Projížďky probíhají v přítomnosti zkušeného instruktora. Dalším zajímavým zážitkem jsou Historické slavnosti, které se v Tvrzi konají pětkrát do roka vždy po celý jeden den. K vidění jsou zde kejklíři, fakíři, šermíři, akrobaté i klauni. V průběhu dne se pak můžete zajít podívat na drezůru koní a slavnosti jsou večer ukončeny ohňovou show.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
tagy: , ,
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.