Dárek k Valentýnu pro muže? Jedině jízda Hummerem!

A co teprve, pokud si bude moci zkusit zajezdit v Hummeru H2 i Humvee? Darujte svému muži k Valentýnu něco extra, na co bude do konce života rád vzpomínat. Určitě ho potěší i to, že s sebou na tento zážitek může vzít tři kamarády, se kterými si jízdu užije naplno.

Voucher na zážitek jednoduše objednáte v internetovém obchodě, odkud vám přijde velmi brzo a krásně dárkově zabalený. Nemusíte si tak dělat další starosti s balením a dárek můžete hned předávat. Vaše jediná povinnost bude zážitek zaplatit a pak už se jen radovat spolu s manželem. Pokud by se mu ale náhodou vámi vybraný zážitek nelíbil, není problém ho vyměnit za jiný, vhodnější.

Jízda Hummerem H2 a Humvee

Jízda Hummerem H2 zabere celkem dvacet minut. Prvních pět minut bude řídit instruktor, aby obdarovanému ukázal, co všechno vůz zvládne a dovede a jaké jsou jeho jízdní vlastnosti. Další čtvrthodinu pak bude řídit váš muž a s sebou do vozidla může vzít až dva své kamarády. V Humvee se pak obdarovaný sveze na korbě vozu, kam s sebou může vzít ještě tři kamarády. Celkem deset minut si pak mohou užívat jízdu na této americké vojenské legendě, která dala vzniknout dalším typům vojenským vozů. Zážitkový dárek jízda Hummerem H2 a Humvee vašeho manžela dozajista nadchne jako malého kluka.

Jízda v Humvee

Jízda v Humvee

Není se čemu divit, řídit skoro třítunového Hummera H2, testovat, jaké všechny překážky v terénu zvládne a nechat se natřásat v nepohodlné kabině je snem každého milovníka těchto vozů. A protože jsou tato auta velmi drahá i v dnešní době, můžete svému muži dopřát alespoň tento zážitkový dárek, při kterém se vyřádí v opravdovém drsném terénu. Hummer jízdy najdete nejen v Praze, ale i v Olomouci a tak můžete pro svého muže vybrat dostupnější lokalitu.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.