Hummer centrum

Pokud máte zájem o zapůjčení Hummeru, postačí Vám pouze navštívit Hummer centrum, ve kterém si zajisté vyberete Váš Hummer v pěkných barvách přímo pro Vás. V široké síti Hummer center jsou pro Vás připraveny půjčovny Hummerů, ve kterých je možné si sjednat Hummer pronájem. Hummer půjčovna nabízí pronájem těchto legendárních terénních vozů za výhodné ceny.

Dále Vám toto Hummer centrum nabízí jedinečnou možnost prohlídky těchto vozů a spousty zábavných akcí, které prezentují toto legendární Hummer auto. Jednou z variant těchto zábavných akcí je možnost firemních akcí pořádaných ve vozech Hummer. Při takovéto akci se firemní pracovníci velmi dobře pobaví například při poměřování lépe projeté prolákliny, na bahnité cestě. Při navštívení Hummer centra můžete získat i zajímavé dárečky, přičemž jedním z nich může být volná vstupenka do středověké Tvrze.

Hummer centrum

Tato Hummer Tvrz ukrývá ta největší tajemství z dějin našeho světa, a je zde připraveno také několik zábavných programů s přehlídkou historický bojů a podobně. Návštěvu tvrze může podniknout firma ale také různé školy při školním výletě. Pokud tedy fandíte Hummer vozům není nic jednoduššího než si jej pronajmout ať již na volnou jízdu, anebo s naším exkluzivním zážitkem přes dárkový poukaz Hummer. S vozem Hummer zajisté zažijete spousty legrace a zajímavých zážitků. Vzhledem k nízkému počtu těchto vozů v ČR budete při jízdě s Hummerem velikým středem pozornosti a zajisté si získáte veliký obdiv.

Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.