Hummer H1 nebo Hummer H2? Zkuste oba!

Chcete znám rozdíl mezi řízením Hummeru H1 a Hummeru H2? Nejlepší by bylo vyzkoušet to v praxi. A než vám přijdou vouchery na objednané jízdy, můžete si zatím o těchto legendách přečíst nějaké informace.

Hummer H1 si můžete vyzkoušet řídit třeba v Praze. Tento vojenský speciál, který vznikl z amerického vozu HUMVEE vás nenechá chladným.

Jízda Hummerem H1

Zážitek jízda Hummerem H1 se odehrává nedaleko v Prahy. Nejprve se seznámíte s instruktorem jízdy, se kterým vyplníte prohlášení. Pak prvních deset minut řídí vůz instruktor, aby vám ukázal, jak se vozidlo v terénu chová. Na dalších třicet minut se stanete řidičem vozu vy a dokonce můžete provézt až dva pasažéry. Navíc je můžete pustit i řízení, pokud se vám bude chtít. Určitě možnosti vzít s sebou přátele využijte, je vždycky lepší si zážitek užít ve společnosti kamarádů, než sám.

Jízda Hummerem H1

Jízda Hummerem H1

Na jízdu v pískovcovém lomu ve vozu H1 jen tak nezapomenete. Nechte se zlákat a udělejte radost sobě a nebo někomu ze svých kamarádů. A když už budete v akci, nezapomeňte fotit, získáte tak na tento zážitek nesmazatelné vzpomínky.

Zkuste i jízdu Hummerem H2

Jestli už jste jízdu Hummerem H1 zažili, je na čase zkusit jeho o něco více civilizovanějšího bratříčka – Hummer H2. Automobilových zážitků není nikdy dost!

Potom co společnost General Motors zažila úspěch s prodejem Hummeru H1, vytvořila civilnější verzi vozu – Hummer H2. Zásadní rozdíly oproti vozu H1 jsou ve spotřebě a jízdním komfortu. H2 je opravdu více městským vozem, než vojenským, s menší spotřebou. Vůz typu H2 je postaven na podvozku Chevroletu Tahoe, díky němu je vůz citlivější na řízení a celkově lehčí. Zážitkové jízdy Hummerem H2 probíhají podobně, jako u Hummeru H1. Nejprve se seznámíte s vozem, instruktor vám ukáže, jak se vůz chová v terénu a pak se za volant posadíte vy.

Podívejte se na internetové stránky Esennce.cz a informujte se o dalších zážitkových dárcích!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.