Hummer H1

Hummer H1, který vychází z vojenského originálu Humvee, je vozem e xtrémních zážiteků pro skutečné milovníky vozů Hummer. Tento vůz vám dopřeje pokořit i ten nejnáročnější terén za pomocí surové síly a vytříbenosti tohoto legendárního vozu.

313_hummer-P1020548

Skvělé vlastnosti vozů Hummer jsou zapříčiněny hlavně jejich původem. Pocházejí totiž z vojenského vozidla HHMMWV, zvaného také „Humvee“.

Jízda v Hummeru vám dá pocítit na vlastní pocit jaké to je být pánem celé situace a jaké to je řídit skoro pěti tunový kolos na čtyřech kolech.

Roční produkce, v začátcích této značky a tohoto vozu, činila přibližně kolem tisíce kusů. V roce 2000 ale začala spolupráce jedné z největších automobilových firem v USA AM General a největšího z největších automobilových koncernů General Motors. Produkce se zvedla na desítky tisíc kusů ročně a Hummer se záhy dočkal svého mladšího bratříčka Hummera H2 a tak byl stávající model obohacen o dodatek názvu „H1“.

Základní informace o H1

Hummer H1 je velmi známé auto, ale proč si neupřesnit jeho charakter? Pojďme se podívat, jak je velký, kolik uveze, co vyjede a jak vysoké překážky překoná:

H1 je dlouhý přes čtyři a půl metru, široký je přes dva metry a vysoký je skoro dva metry. H1 má pohotovostní hmotnost přes 3 tuny a celkovou hmotnost vozu má 4,6 tuny. Naložit se dá více jak jeden a půl tunou a připojit se k němu dá přívěs 3580TOP-3424WAGON.

Hummer H1 dokáže stoupat cestou s úhlem 54°, což je 60% prudkost. Pokud s H1 pojedete kolmo na stoupání, jeho boční náklon zvládne 36°, tedy 40% prudkost kopce, což je skutečně úchvatné číslo. Přední nájezdový úhel vozu je bez navijáku 72°, s navijákem 47°.

Hummer H1 dokáže překonat pevnou a kolmou překážku, třeba zeď, ve výšce až půl metru, a dovede projet závějemi sněhu, které mají výšku 90 centimetrů.

Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.