Hummer H2

Hummer je velmi známé auto, ze kterého vzešli další velmi známé, ne-li známější, automobilové počiny jako je třeba právě H2. Tento vůz je sice menší, ale stále je dost skvělý na to, aby si zasloužil vaší pozornost a touhu vyzkoušet si jeho zkrocení.

hummer6

Můžete zažít vskutku speciální zážitek, který vám nic jiného nenabídne. Jízda na vlastní kůži ve speciálu Hummer H2 je úžasnou zkušeností, která se vám vryje do paměti. Tento vskutku veliký a důmyslný vůz, který pod kapotou skrývá skutečnou sílu amerického motoru, a který váží téměř čtyři tuny je připraven vám splnit snad veškeré sny, které můžete mít o silných terénních vozech.

Opravdu silné a vše překonávající auto poznáte až při jízdě ve zrádném prostředí a to jedině za volantem Hummru. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Nenechte si ujít možnost tohoto skvělého a dech beroucího zážitku.

Základní informace o H2

Jestli jste milovníkem silných aut a nezajímáte se jen o jízdní vlastnosti, ale také i o celkový dojem a vlastnosti vozu, určitě nepohrdnete pár informacemi technického rázu. Pojďme se tedy podívat, jak je velký, kolik uveze, co vyjede a jak vysoké překážky překoná:

H2 je dlouhý přes čtyři a půl metru, široký je přes dva metry a vysoký je dva metry. H2 má pohotovostní hmotnost bez 100kg 3 tuny a celkovou hmotnost vozu má 3,9 tuny. Naložit se dá jedna tuna nákladu a připojit se k němu dá přívěs 3041SUV-3182SUT.

Hummer H2 dokáže stoupat cestou s úhlem 54°, což je 60% prudkost. Pokud s H2 pojedete kolmo na stoupání, jeho boční náklon zvládne 36°, tedy 40% prudkost kopce, což je skutečně úchvatné číslo. Přední nájezdový úhel vozu je bez navijáku 40,8°.

Hummer H2 dokáže překonat pevnou a kolmou překážku, třeba zeď, ve výšce až půl metru, a dovede projet závějemi sněhu, které mají výšku 90 centimetrů.

Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.