Hummer jízda v Olomouci

Fun park Hlubočky, zábavní areál, kde se můžete projet na Hummeru typu H1 a H2 nebo na čtyřkolkách. Ve fun parku mysleli i na vaše děti, jednak je v areálu dětské hřiště, ale vaše ratolesti mají možnost se projet na dětských čtyřkolkách.

Jízdu Hummerem v Olomouci pro dospělé můžete objednat i jako zážitkový dárek. Nebo si můžete udělat radost a objednat si zážitek je pro sebe. Zážitek Hummer jízda Olomouc obsahuje hodinu jízdy civilním vozem Hummer H2. Přičemž prvních deset minut jízdy řídí auto instruktor, aby vám ukázal, jak tento terénní vůz ovládat, pak přeberete řízení vy. Pokud jsou auta vaší slabostí, jistě si vyberete i jiný ze sekce auto-moto zážitků.

Fun park Hlubočky nezapomíná ani na děti

Na vaše děti čeká na dětském hřišti laminátová skluzavka, šplhací rampa s lanem, plošina a hradby se sítí na šplhání. Síť je vyrobena z lana s ocelovým jádrem a zajišťuje tak bezpečné hrátky pro vaše děti. Součástí dětského hřiště je i houpačka, pískoviště a prolézačka. Hřiště je určeno pro děti od tří do čtrnácti let.

442_jizda_hummerem_H1_Olomouc_03

Děti si také mohou vyzkoušet jízdu na dětských čtyřkolkách Hummer 110, na speciálním oválu, kde je vyloučen jakýkoliv další provoz. Čtyřkolka je určena dětem od osmi do patnácti let. Čtyřkolka je výkonná, ale i snadno ovladatelná a bezpečná, má poháněnou jen zadní nápravu.

Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.