Hummer jízda

Hummer jízda, zážitek na který se nezapomíná. Nyní si i vy můžete splnit sen, zvednout si dávku adrenalinu, okořenit si víkend, nebo někoho obdarovat dárkovým poukazem na Hummer jízdu. Pojďme si ale nejprve říct něco k tomuto vozu.

Hummer auto zná dnes asi každý. Kdo by ho ovšem neznal, může nahlédnout do tohoto stručného článku kde je popsáno toto Hummer auto. Hummer vozů bylo vyrobeno několik verzí. Základní vyrobenou verzí byl typ HMMWV jehož výroba započala v roce 1979. Toto vozidlo bylo pouze pro armádní účely, ale později si získalo obdiv i u běžných civilistů a tak vznikla verze Hummer H1, která získala poněkud civilnější vzhled, počátkem výroby v roce 1992. Při dobrém prodeji těchto vozů výrobci začali vyrábět lepší verzi, Hummer H2. Hummer H2 byl „obdařen“ lehčí konstrukcí a celkově se jeho vzhled změnil na poněkud civilnější vzhled. I vnitřek tohoto Hummeru byl komfortnější a pohodlnější. Tím si získal Hummer další obdiv u fanoušků tohoto vozu. Hummer H2 se také stal cílem lidí zabývajících se tuningem vozů. Nejčastěji se jednalo však o úpravy Audio prvků. Pokud se chcete svézt, v originálním Hummeru, máte jedinečnou možnost.

Hummer jízda

V České republice vzniklo několik klubů pro fanoušky tohoto vozu. Můžete navštívit také Hummer centrum a Hummer tvrz.

Díky vysoké sběratelské ceně je Hummer auto pro běžné lidi střední třídy poměrně nedostupné, avšak kdo by odolal tomuto legendárnímu terénnímu vozidlu? Stačí si pouze zakoupit dárkový poukaz Hummer na stránkách esennce.cz a máte o jízdy v Hummeru postaráno.

vložil admin
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.