Hummer jízdy v Olomouci

Darujte milovníkovi off-roadů zážitkový dárek jídu Hummerem! Popřípadě se inspirujte nějakými dalšími auto-moto zážitky!

Hummer H2 vychází z verze vozu Hummer H1, a proto pro něj není problém zvládnout jakékoliv počasí a podmínky. Při pohledu do vnitřku vozu uvidíte, že vybavení je účelné a strohé. Vůz je vybaven automatickou převodovkou, pohonem na všechny čtyři kola a možnou regulací výšky podvozku. Nedílnou součástí vozu je podvozek Chevrolet Tahoe, který je pro Hummery typický. Při jeho řízení je třeba mít na mysli pomalejší reakce vozu, které způsobuje jeho hmotnost lehce nad tři tuny. Maximální rychlost vozu se pohybuje kolem 150 km/hod a optimální rychlost je pro vůz přibližně 100 km/hod.

442_jizda_hummerem_H1_Olomouc_03

Hummer jízda v Olomouci

Zážitek hummer jízda v Olomouci trvá přibližně hodinu, nejprve proběhne seznámení s vozem. Prvních deset minut jízdy bude řídit instruktor, aby obdarovanému ukázal, co vůz vše zvládne a jaké jsou jeho jízdní vlastnosti. Další část jízdy (45 min) bude řídit obdarovaný. Je možné si s sebou vzít třeba kamaráda a při řízení vozu se i vystřídat.

Co dál v Olomouci?

Olomouc je historickou metropolí celé Moravy. Osídlení místa se datuje až desítky tisíc let před začátkem našeho letopočtu. V šestnáctém století zde byla zbudována první univerzita na Moravě, která ale byla později zrušena. V osmnáctém století bylo město významným obranným centrem. Dnes je Olomouc městem studentů s krásným historickým centrem a příjemnou atmosférou.

V Olomouci můžete navštívit Muzeum umění, které má přibližně šedesát tisíc sbírkových předmětů. Muzeum je rozděleno na tři části, jsou to Arcidiecézní muzeum Olomouc, Arcidiecézní muzeum Kroměříž a Muzeum moderního umění, které sídlí v Olomouci. Dále si můžete prohlédnout Vlastivědné muzeum v Olomouci. To má svůj původ v devatenáctém století, stálé expozice jsou umístěné v Klášteře klarisek a Klášterním kostelu sv. Kláry. Dále muzeum nabízí přibližně dvacet menších expozicí ročně. Dospělé i děti jistě potěší návštěva zoo. Ta se Olomouci nachází na Svatém Kopečku v jejímž areálu najdete i novou rozhlednu.

Prohlédněte si i další zážitkové dárky!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.