Jak to chodí v Hummer Tvrzi?

Chcete svému muži udělat radost a darovat mu jako zážitkový dárek jízdu Hummerem v Hummer Tvrzi? Zároveň ale chcete jít s ním a vzít s sebou i děti? Nedělejte si starosti, v Hummer Tvrzi najde zábavu opravdu každý

173_hummer-jizda-04

Hummer Tvrz je místo nejen pro milovníky Hummerů, zábavu zde najde opravdu celá rodina. A tak jestli se třeba nebudete chtít dívat, jak si váš muž užívá adrenalinový zážitek ve formě jízdy Hummerem, můžete si třeba projít s dětmi naučnou stezku a nebo prozkoumat celý zábavní areál.

Naučná stezka vedoucí přírodou

Pokud se v Hummer Tvrzi nechcete věnovat Hummerům, můžete vzít své děti na procházku po naučné stezce. Tu mohou absolvovat i sami dospělí bez dětí. Po cestě si oživíte znalosti z historie a dějepisu. Stezka vznikla v roce 2010 a je dlouhá přibližně kilometr a půl. Vede přírodou kolem Hummer Tvrze a tak je příjemná procházka zaručena!

Dále můžete v Hummer Tvrzi navštívit nejrůznější slavnosti. Pořádnou oslavu zažijete při otevíracím dni, další tematicky laděné slavnosti jsou Den ve Valhale a Antická slavnost, hlavně pro děti jsou pak určeny slavnosti jako Dětský den nebo Pirátská slavnost. Pokud tedy svému muži darujete jako zážitkový dárek jízdu Hummerem v Hummer Tvrzi, vězte, že se tam rozhodně nebudete sami nudit.

Můžete darovat i školu smyku

Další praktický zážitkový dárek, který je vhodný nejen pro muže, je škola smyku. Při tomto kurzu si účastník se svým vozem vyzkouší zvládnutí kritických situací, které ho mohou potkat na silnici. Vyzkouší tak jízdní vlastnosti svého vozu a rychlost svých vlastních reakcí. Pod dohledem profesionálních instruktorů projde účastník teoretickou i praktickou částí kurzu a získá nové zkušenosti.  Škola smyku se hodí jako dárek pro řidiče zkušené i začátečníky. Darujte nové zkušenosti, informace a pocit bezpečí na silnici.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.