Jaká byla Tatra offroad show 2012?

V letošním červenci jste mohli vidět hned tři předváděcí akce, které ukázaly, jak vozy Tatra dokážou zvládnout náročný terén i obtížné řidičské podmínky. Akce ale nebyla jen čistě ukázková, vozy jste si mohli na místě i vyzkoušet a projet se v nich.

Láká vás projížďka Hummerem? Přečtěte si o ní víc zde!

První akce se odehrála 5. – 8. června v rámci mezinárodního veletrhu Expo Mokrá 2012 v lomu v Mokré u Brna. K vidění zde byly tři typy vozů Tatra Phoenix. Všechny vozy byly v provedení sklápěčů a s 16 stupňovou převodovkou. Čtvrtým ukázkovým vozidlem byla Tatra 815-7, hasičské vozidlo. O vozy Tatra byl velký zájem, za celý průběh veletrhu který trval čtyři dny, si je vyzkoušelo více než dvě stě lidí. Mohli se tak přesvědčit o komfortu vozidel, jejich rychlosti a jízdních vlastnostech v terénu. Akce se zúčastnil i Tomáš Tomeček se svým dakarským speciálem Tatra 815 Dakar 12T0R45.

Pokud jsou na vás offroadové vozy příliš masivní, informujte se o jízdě ve Ferrari.

Dvě následující akce proběhly v zahraničí, jedna na Slovensku a druhá v Rumunsku.

Předváděcí akce u našich sousedů na Slovensku proběhla ve spolupráci se slovenských dealerem společností Stabo. Ukázka se konala v Šuranoch ve dnech 21. – 22. června. Účastníci si mohli vyzkoušet sklápěčky Tatra Phoenix a lesovůz s přívěsem nebo se povozit ve výše zmíněném dakarském speciálu patřícím Tomáši Tomečkovi. Akce se zúčastnilo celkem padesát spokojených účastníků.

441_hummer_H2_Humvee_5

Tatra Off Roand Show která probíhala v Rumunsku, se konala v lomu v Boloze ve dnech 28. – 29. června.Na organizaci se podílel rumunský dealer Tatra, společnost EVW Holding. Na akci přišlo kolem šedesáti účastníků, kteří si opět mohli zkusit typy vozů Phoenix. Na akci nesměl chybět ani Tomáš Tomeček. Na místě byli i novináři a záznam o průběhu akce běžel v rumunské televizi. Akce s názvem Tatra Off Road Show pokračuje v zahraničí i letošní podzim.

Přečtěte si také o areálech, ve kterých můžete absolvovat praktický kurz školu smyku!

Zdroj: tatraphoenix.com

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.