Jízda Hummerem – ideální dárek pro muže!

Blíží se narozeniny vašeho manžela či přítele a vy pro něj tentokrát chcete vymyslet něco extra? Vyberte letos něco z bohaté nabídky zážitkových agentur! Zážitky jako dárky se hodí prakticky pro každou příležitost. A každého muže určitě potěší jízda Hummerem!

Nechte ho řídit vozidlo, kterému se právem přezdívá Král terénu! Rozhodně to nebude pohodlné, ale to ani není součástí tak autentického zážitku jako je jízda Hummerem H1.

Hummer H1 vzešel z předchozího vojenského vozidla HUMVEE. Byl zkonstruován jako vojenské vozidlo pro účely armády při válce v Perském zálivu. Vozy, které jsou k dispozici při zážitkovém dárku jízda Hummerem jsou originální. Obdarovaný se v nich bude cítit jako opravdový voják. Jízda trvá různě, záleží na tom, jaký typ vozu Hummer vyberete. Většinou celý zážitek trvá kolem hodiny, kdy nejprve profesionální řidič obdarovanému ukáže, jak se vůz v terénu chová, jak ho řídit a zvládnout. Pak za volant usedne obdarovaný a většinou dostane vůz k dispozici na půl až tři čtvrtě hodiny. Další typy vozu – Hummer H2 a Hummer H3 jsou civilnější variantou Hummeru H1, je v nich více místa a jsou o něco pohodlnější.

Splňte svému muži dětské sny!

Kluci si už jako malí rádi hrají na vojáky, jízda Hummerem H1 splní vašemu muži dětský sen. Jen hračky už budou přizpůsobené jeho věku a velikosti. S téměř tří tunovým Hummerem H1 bude moci celou půlhodinu brázdit terén v areálu, který byl pro jízdy Hummerem speciálně upravený. Výmoly, voda, bláto a kamení, se vším si Hummer dokáže poradit.

Další zážitkový dárek, který by se mohl vašemu muži líbit, je škola smyku. Při tomto kurzu se naučí, jak zvládat nebezpečné situace, které ho mohou potkat na silnici. Kurz bezpečné jízdy je rozdělen do dvou částí, teoretické a praktické. Obě jsou stejně důležité a při každé se účastníkovi kurzu věnují vyškolení profesionálové.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.