Jízda Hummerem jako dárek pro ženu

Ačkoliv vám to může připadat minimálně nepravděpodobné, i ženy mají rády silné stoje. Pokud tedy hledáte vhodný dárek pro svoji ženu, přítelkyni a nebo sestru a víte, že jsou auta jednou z jejích zálib, máte vyhráno.

Jízda hummerem jako dárek bude originálnější než bonboniéra a obálka s penězi. Vaše žena či přítelkyně si vyzkouší jízdu tímto vozem na náročné terénní dráze. Protože je ve voze dost místa, můžete se s obdarovanou svézt i vy, tedy samozřejmě, jen pokud vás pozve. Pokud budete pro svou drahou kupovat hummer jízdu v Praze, jízda bude probíhat v areálu v Hummer centru, budete mít možnost navštívit i přilehlou Hummer tvrz.

Hummer centrum

Hummer jízda pro každého

Hummer je svým původem vojenské terénní vozidlo, které bylo využíváno americkou armádou. Dnes má Hummer po celé České republice spoustu fanoušků. Fankluby jsou doslova po celé zemi a ačkoliv se toto auto nelíbí eko aktivistům, jeho obliba stále roste. Návštěva Hummer centra v Praze bude příjemným zážitkem pro celou rodinu. Pokud se ale Hummer jízda jako dárek pro vaši ženu či přítelkyni nehodí, vyberte jí jiný zážitkový dárek z bohaté nabídky. Určitě uvítá nějaký dárek v podobě masáže či relaxace a nebo ochutnávku z zážitkové gastronomie. V poslední době roste obliba zážitkových dárků nejen pro jejich originalitu a nevšednost, ale i proto, že si obdarovaný, pokud nebude s dárkem spokojen, může zážitek vyměnit za nějaký jiný – vhodnější. Vše záleží na domluvě se zážitkovou agenturou.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.