Jízda Hummerem jako dárek

Opět se blíží narozeniny Vašeho přítele a Vy už teď přemýšlíte, jakým dárkem Vašeho partnera potěšit. Co takhle zkusit něco úplně jiného. Darujte mu automobilový zážitkový dárek. V naší zážitkové agentuře nabízíme spoustu automobilových zážitků. Mezi nejoblíbenější automobilové zážitky zaručeně patří Jízda Hummerem.

173_hummer-jizda-02

Automobilový zážitek Jízda Hummerem nabízíme ve dvou lokalitách, v Praze a v Olomouci. Lokalitu si obdarovaný zvolí sám při samotné rezervaci.

Jízda Hummerem Praha – Po krátkém seznámení s vozem Vás instruktor nechá řídit. Užijete si adrenalinovou jízdu, která je plná překážek. S sebou si můžete vzít 2 spolujezdce, ti se ale nemohou v řízení střídat. Po skončení jízdy dostanete propagační dárky. Podmínkou pro řízení je, že musíte být držitelem řidičského průkazu.

Jízda Hummerem Olomouc – Než usednete za volat a budete se věnovat řízení, tak Vás instruktor s vozem seznámí. Čeká Vás adrenalinová jízda plná překážek a náklonů, uvidíte, jak překážky zdoláte. Můžete si s sebou vzít rodinu nebo přátele jako spolujezdce. V řízení se nemůžete střídat, řídit budete vy nebo instruktor. K tomuto adrenalinovému zážitku potřebujete platný řidičský průkaz.

Jízda Hummerem H1 – velký adrenalin – Po krátké instruktáži, kdy řídí instruktor, budete seznámeni s řízením vozu. Poté už bude řízení pouze ve Vašich rukách. S sebou si můžete vzít 2 spolujezdce, ale řídit budete pouze vy nebo instruktor. Pokud chcete řídit, musíte mít platný řidičský průkaz.

Adrenalinové zážitkové dárky jsou velmi oblíbené dárky. Těmito zážitkovými dárky Vašeho přítele zaručeně dostanete. Na takový adrenalinový dárek určitě nezapomene.

vložil admin
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.