Jízda Hummerem jako netradiční dárek pro manžela

Pátráte po nějakém pěkném a netradičním dárku pro manžela? Je milovníkem aut, zvláště těch velkých? Darujte mu jízdu Hummerem!Vybírat můžete z několika typů vozu, váš muž si tak může užít jízdu v Hummeru H1, H2 nebo H3. Vybírejte z původní vojenské varianty bez civilního pohodlí. Nebo z variant, které už byly více upravené pro běžný městský provoz. Každý vůz si váš muž vyzkouší při jízdě v terénu.

Pokud máte pocit, že by váš muž uvítal i kurz školy smyku, přečtěte si více o areálech, místech kde kurz absolvovat a výhodách tohoto školení.

Hummer H1 –  vojenský veterán

Základy vozu pochází z vojenského HUMVEE. Vozu vyvinutého čistě pro vojenské operace. Zvládne nejrozmanitější terén, rozhodně nepatří mezi nejpohodlnější vozidla, ale ani k pohodlné jízdě nebyl stvořen. O to autentičtější jízda bude. Ačkoliv se vám to může zdát nepravděpodobné, váš muž bude z jízdy tímto vojenským veteránem nadšený.  Při jízdě bude moci i někoho povozit, proto s sebou na zážitek může vzít i kamarády.

muž šedesátník_14022850_s

Váš muž by jako dárek k narozeninám mohl uvítat i některý z adrenalinových dárků. Projděte si je všechny pěkně na jednom místě na internetových stránkách věnovaných adrenalinovým zážitkům a dárkům.

Hummer H2 a H3

Poněkud civilnější typy původního vojenského vozidla. Terén zvládají stejně dobře, jako Hummer H1, jen je jízda v nich o něco pohodlnější. Vozidla tohoto typu už lidé běžně využívají jako auta do města. Zážitkové jízdy Hummerem probíhají vždy v terénu a pod dohledem profesionálního instruktora. Nemusíte se proto o manžela bát, bezpečnost je zaručena. Instruktor nejprve vašemu muži ukáže, jak terénní vůz řídit a jaké jsou jeho jízdní vlastnosti, teprve potom obdarovaný usedne za volat a může si vyzkoušet jízdu naplno.

Podívejte se také na stránky věnované zážitkovým dárkům k narozeninám!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.