Jízda Hummerem

Rádi jste jako malí kluci nebo holky obdivovali veliké obrněné vozy vojenských jednotek z amerických seriálů? Každý z Vás jistě někdy viděl americký seriál, ve kterém se vojáci proháněli ve velkém obrněném Hummeru. Zajisté si většina z Vás představovala, jaká by asi byla jízda v Hummeru. Dnes si tento zážitek můžete vyzkoušet sami. A jaký zážitek máme na mysli? Samozřejmě, že jízda Hummerem.

Jízda Hummerem

Taková projížďka Hummerem je jistě snem každého malého chlapce ale také dospělého muže. Pokud víte o někom, kdo doslova touží po jízdě Hummerem zajisté této Vaší známé osobě neváhejte věnovat dárkový poukaz Hummer, který lze objednat na internetových stránkách esennce.cz. Taková jízda v Hummeru Vám totiž nabízí jedinečnou příležitost, vyzkoušet si co Vám toto velké terénní vozidlo, jistě všem známé, může nabídnout. Jízda se bude pořádat samozřejmě v civilnějším provedení tohoto vozu známém pod názvem Hummer H2,která je také samozřejmě velmi komfortnější než vojenská verze Hummeru. Nabízí se Vám příležitost usednout za volant tohoto legendárního Hummeru a zažít s ním opravdu nádhernou 45 minut trvající jízdu v drsném terénu, při které Vám bude vřít krev z toho úžasného pocitu kdy Váš Hummer bez problému zdolává drsný vrásčitý a kamenitý terén. Pokud jste tedy příznivci Hummer vozů a líbí se Vám Hummer auto, tak určitě neváhejte a objednejte si jedinečný zážitek plný adrenalinu.


Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.