Navštivte Fun Park Hlubočky!

Hledáte místo plné aut a adrenalinu? Pak byl Fun Park Hlubočky postaven přímo pro vás!

Ve Fun Parku se můžete projet v Hummeru H1 i Hummeru H2. Zkusit třeba čtyřkolky a zkrátka nemusí přijít ani vaše děti. Park totiž disponuje i čtyřkolkami pro ně.

H1 nebo H2? To je oč tu běží!

Je jen na vás, jakou variantu tohoto vojenského vozidla si budete chtít zkusit řídit. H1 je prostě klasika. Masivní vůz s náhonem na všechna čtyři kola. Primární použití tohoto vozu je vojenské a poprvé byl použit ve válce v Perském zálivu. Je přizpůsoben tomu, aby zvládal ten nejnáročnější terén bez zaškobrtnutí. H2 je poněkud civilnější typ vozu, který ale stále vychází z vojenské typu H1. Na terén je maličko citlivější, ale stále ho zvládá výborně a i jízda v tomto vozidle je zaručeně adrenalinovým zážitkem.

306_CIMG0176_olomouc

Oba vozy jsou ekology proklínány pro svoji spotřebu a výfukové plyny, i přesto si ale našly cestu do srdcí mnoha milovníků automobilů a mají své fankluby a soutěže. Také se staly cílem nejrůznějších úprav a vylepšení. Pokud budete šikovní, dokážete si Hummera sehnat v bazaru. Nutno podotknout, že to ale není právě nejlevnější koníček. Koupě ojetého auta vás minimálně vyjde kolem půl milionu. A ještě je třeba počítat s nějakou spotřebou a financemi na údržbou. Určitě vyjde levněji si jízdu Hummerem čas od času dopřát jako zážitkový dárek.

Čtyřkolky pro děti i pro dospělé

Čtyřkolky jsou určeny pro sportovní a zábavní vyžití, se kterým můžete zdolat nejrůznější typy terénů. Řídit jí může jak úplný čtyřkolkový začátečník, tak ostřílený řidič. Vozidlo s automatickou převodovkou a sportovním setem tlumičů se vám bude řídit skoro samo. Ve Fun Parku pak najdete i dětské čtyřkolky Hummer 110.Zážitek pro děti je omezen věkem, nejmladší jezdec může mít 8 let. Jízda probíhá na speciálním ovále, kde je vyloučen jakýkoliv jiný provoz. Je také samozřejmě nutné, aby bylo dítě v doprovodu osoby starší 18 let.

Informujte se také o škole smyku.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.