Navštivte Polygon Most!

Navštivte Polygon Most a zažijte kurz offroadové jízdy, kurz defenzivní jízdy a nebo si zajezděte na motokárách a čtyřkolkách. Absolvovat zde také můžete školu smyku.

Offroadové dráha je speciálně přizpůsobena jezdcům, kteří touží po přírodních překážkách, nezpevněném povrchu a jednoduše divoké jízdě. Čeká na vás zde přes tři hektary přírodních více i méně sjízdných drah a stezek. Otestujte s vyzkoušejte jízdní vlastnosti vašeho vozidla.

BMW POLYGON 013

Motokáry a čtyřkolky jsou doporučovanou aktivitou pro větší skupiny. S vozidlem vám bude zapůjčena i helma a před jízdou budete muset podepsat prohlášení o tom, že jste se seznámili s provozním řádem a jízda bude jen na vaše nebezpečí. Trať, na které budete moci závodit, je dlouhá tři sta metrů a široká mezi čtyřmi a šesti metry.

V Polygonu se zabaví i vaše děti!

Pokud budete chtít strávit v Polygonu celý den, ale nechcete, aby se vaše děti nudili, nemusíte se bát. Přímo v areálu je totiž zbudované dětské dopravní hřiště. Dítě musí být na dopravním hřišti doprovázeno osobou starší 18 let, která na něj bude dávat pozor. Na dětském hřišti se vaše děti setkají s klasickými dopravními situacemi, je zde umístěno několik světelných semaforů, železniční přejezd ale i závodní ovál.

Pokud se vašim dětem na dopravním hřišti nelíbí, vezměte je raději na víkend do aquaparku. A nebo se inspirujte nabídkou zážitkových dárků a vymyslete pro ně něco úplně jiného.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.