Terénní vozidla v České republice

Mezi charakteristické znaky off-road vozidel patří velké pneumatiky, měkčí tlumiče či pohon na všechna kola. Primárně jsou terénní vozidla využívána armádou, ale i jako užitkové vozy při práci v lese. Musíme započítat i s fanoušky tohoto typu vozidla, kteří si off-road auto pořídili pro zábavu. Obecně jsou vozidla s tímto označením určena pro jízdu na nezpevněném povrchu, jako je třeba písek, štěrk, mělká voda, lesní cesty ale i sníh. Výrobci terénních vozidel jsou Jeep, Hummer, Land Rover nebo Ford. Z českých zástupců můžeme jmenovat Tatru.

444_Hummer_03

Off-road vozidla jako koníček

V České republice existují týmy off-road nadšenců, kteří pořádají setkání, srazy, maratony a závody s těmito auty. Je to prostě koníček jako každý jiný. Spolky milovníků těchto vozidel najdete prakticky po celé zemi. Pokud vás off-road vozidla zajímají, můžete se po takovém autu porozhlédnout v bazaru a nebo na internetu. Zde se můžete probírat v široké nabídce off-road vozidel, ať už nových a nebo ojetých. Používané auto seženete už kolem osmdesáti tisíc, cena novějšího se pak může vyšplhat i na půl milionu. A to ještě nezmiňujeme zbrusu nová off-road vozidla.

Pokud máte rádi auta, ale terénní vozidla vás nelákají, zkuste třeba vyzkoušet svoje řidičské schopnosti ve škole smyku. Uklidnit se pak můžete v pivních lázních a nebo při jachtingu.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
tagy: ,
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.