Terénní vozy a jejich výhody a historie

Chcete si pořídit nový vůz a lákají vás robustní vozy se kterými budete páni silnic? Nechte se inspirovat offroadovými vozy. Mezi tímto typem vozů je stálicí značka Hummer, která má svoji historii již ve válce v Perském zálivu. Ano, původně měly tyto vozy sloužit čistě pro vojenské účely, ale nakonec jejich obliba vzrostla natolik, že novější typy vozů jsou více civilní a vhodné i pro pohyb ve městě a ne jen v terénu. A jestli s tímto typem vozů nemáte zkušenosti, projeďte si je nejdříve při zážitkovém dárku!

Hledáte adrenalinové zážitky, nechte se inspirovat!

Offroadová vozidla nebo jiná terénní vozidla se určitě hodí pro ty, kteří bydlí na samotě nebo někde v nepřístupnějším terénu, v podhůří a nebo potřebují pracovat v lese. Stejně tak, jestli máte chatu někde v horách, určitě oceníte jízdní vlastnosti vozu.

Jízda v Humvee

Jízda v Humvee

Pokud jste aktivní řidiči, určitě se vám bude hodit i škola smyku, přečtěte si o ní více.

Něco málo z historie

První varianta Hummeru H1 vznikla z vojenského vozidla Humvee (mobilní víceúčelové kolové vozidlo) vozidlo začalo vznikat v roce 1979, kdy americká armáda potřebovala zkonstruovat nové terénní vozidlo. Zakázku vyhrála firma General Motors, která dala vzniknout značce Hummer. Varianta H1 byla vytvořena pro vojenské účely, další varianty vozu H2 a H3 jsou menší a civilnější varianty vozu určené pro běžné použití.

Hummer jízda jako zážitek

A jestli jste nikdy Hummer neřídili, není lepší příležitost, než si zkusit toto auto řídit při zážitkovém dárku. Zážitkové Hummer jízdy trvají kolem půl hodiny. Nejdříve vám profesionální instruktor ukáže jak vůz řídit a co vozidlo v terénu dokáže  a zvládne. Projedete se terénem, který je tohoto vozu hodný. Po ukázce řízení vás instruktor posadí za volant a jízda může začít. Při některých zážitkových jízdách můžete ve vozu i někoho svést s sebou.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.