Vánoční dárek Hummer jízda

7445532_xxl

Chtěli by jste letos nadělit svému muži něco exkluzivního? Ano? Že nemáte dost peněz na luxusní dárky? Omyl. Bude vám stačit opravdu málo a jen pár minut k tomu, aby právě váš vánoční dárek pro muže, byl tím nejlepším pod stromečkem. Hummer jízda patří mezi adrenalinové a dobrodružstvím nabité zážitky který si užije nejen váš muž, do Hummeru můžete s celo rodinou.

Hummer jízda je nejen skvělí vánoční dárek, ale také super zábava a odreagování od všedních starostí. Zážitek samozřejmě není jen pro muže, stejně tak si jej mohou užít ženy. Jízda Hummerem se dá absolvovat v Praze a Olomouci. V obou případech se za zábavou musí ven z města, do divoké přírody a na připravenou dráhu na které nebudete věřit kde všude Hummer projede. Vybírat můžete z obou verzí vozů, Hummer 1 a Hummer 2.

Hummer jízda stojí okolo tří tisíc a mohou ji absolvovat tři osoby, jeden řidič a dva spolujezdci. Jezdí se za každého počasí a v kterémkoliv ročním období. Osobně doporučujeme den kdy pořádně lije a Hummer se tak opravdu zašpiní. Hummer jízda v blátě je prostě nezapomenutelná. Pokud tento vánoční dárek pro muže najde místo pod vašim vánočním stromečkem, čeká vás v termínu který si vyberete následující: Seznámení se s vozem Hummer, samotná jízda vozem z níž prvních 10 minut řídí instruktor, aby Vám předvedl, jak Hummera řídit a co vše dokáže. Zbývající půlohdinu je Hummer váš a můžete ho testovat v náročném terénu. Po skončení Hummer jízdy obdržíte dárky v podobě malého modelu vozu Hummer, výtisk časopisu Offroad, propagační CD Hummer, a volnou vstupenku do středověké HUMMER TVRZE pro řidiče a posádku (vše popsané se vztahuje k zážitku Hummer jízda Praha).

Vánoční dárky jako zážitky jsou hitem letošních vánoc a ať už vyberete jakákoliv zážitek, budete rozdávat radost a štěstí. A nám nezbývá než popřát ať si to opravdu užijete.

vložil admin
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.