Zajezděte si v Hummeru v Praze!

Užijte si jízdu v terénním vozidle, které je dodnes využíváno americkou armádou! Zažijete neopakovatelný zážitek z jízdy vozidlem, které běžně na silnicích nepotkáte. Užijte si tento neobvyklý řidičský zážitek přímo vy a nebo ho darujte jako dárek.

Zážitek Hummer jízda v Praze probíhá v Hummer centru, není to jen okruh, na kterém můžete jezdit v Hummerech, ale také Hummer tvrz, na které probíhají nejrůznější kulturní akce. Na jízdu Hummerem můžete vzít i svoji rodinu a Hummer tvrz vám zaručí, že se zabavíte vy i vaše děti.

Jak zážitek probíhá?

Při Hummer jízdě v Praze nejprve přichází seznámení s vozem a prvních deset minut jízdy řídí auto instruktor, aby vám ukázal, jak Hummer řídit a co všechno s autem můžete dělat. Řídit budete Hummer H2, tedy bratříčka Hummeru H1. Typ H2 je o něco civilnější s nižší spotřebou a vyšším jízdním komfortem. Poté si  volantu sednete vy a divoká jízda může začít! Užijete si tak třičtvrtě hodiny čisté jízdy ve vojenském vozidle.

Ve voze s vámi a instruktorem mohou sedět ještě dvě osoby a tak můžete svézt své odvážné přátele a nebo někoho z rodiny. Můžete si tak tento zážitek užít i se svými blízkými. Po zážitku dostanete upomínkové předměty a také volnou vstupenku do Hummer tvrze.

Na stránkách Esennce.cz můžete vybírat i z jiných automobilových zážitků!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
tagy: , ,
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.