Zažijte jízdu bojovým vozidlem a vezměte někoho s sebou!

Pokud máte rádi velká vojenská auta a jízdu Hummerem už máte za sebou, co třeba vyzkoušet opravdového bojové vozidlo pěchoty, zkratkou BVP? A co třeba užít si jízdu ještě s někým?

Jaký je obsah zážitku?

Zážitek jízda BVP pro dva trvá půl hodinu čistého času. V zážitku je hlavní si užít adrenalinovou jízdu, vozidlo proto nebudete řídit vy, ale profesionální řidič. Vy se jen nalodíte a budete vychutnávat terénní jízdu. Jízda BVP se může hodit i jako narozeninový nebo vánoční dárek pro muže všech věkových kategorií. V ceně zážitku je také prohlídka několika zajímavých historických obrněných vozidel v místním vozovém parku.

Ve vozovém parku si budete moci prohlédnout tato armádní vozidla: T-34, BRDM, BTR-60, OT-64, A7V.  T-34 je sovětský tank vyvinutý ve čtyřicátých letech dvacátého století. Byl použit v operaci Barbarossa. Ve své době byl tank novinkou v rámci tankových konstrukcí. BRDM je sovětský obrněný transportér, který byl zkonstruován v padesátých letech dvacátého století.  BTR-60 je sovětský příbuzný vozidla BRDM. Jedná se o obojživelné vozidlo, pocházející z konce padesátých let.

Obrněný transportér OT-64 je projekt tehdejšího Československa a Polska. Obojživelné vozidlo se začalo konstruovat na konci padesátých let a později jeho výroba probíhala v Polsku. Tank typu A7V je vozidlem, které bylo používáno za první světové války. A7V byly kolosy, které uvezly i šestnáctičlennou posádku, německá armáda proto bojovala spíše s tanky jiných armád, než se svými vlastními. Na tankodromu můžete zažít i projížďky jinými obrněnými vozidly.

Vybírejte zážitkové dárky k Vánocům nebo narozeninám!

V sekci automobilové zážitky na internetových stránkách Esennce.cz, internetové zážitkové agentury, jistě vyberete i další zážitkové dárky pro své blízké!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.