Zažijte jízdu Hummerem H1!

Patříte mezi milovníky velkých vozů? Sníte o jízdě v Hummeru H1? Udělejte si radost a pořiďte si voucher na zážitkový dárek jízda Hummerem H1! S sebou do vozu můžete vzít až dva kamarády a užít si tak adrenalinovou jízdu spolu s nimi.

Za volant vojenského vozidla, které bylo vyvinuto hlavně pro vojenské účely, se jen tak nedostanete. Tento vojenský veterán je ikonou mezi offroadovými vozidly. Vychází z vojenského vozu HUMVEE, který byl navržen a zkonstruován pro užití ve válce v Perském zálivu. Hummer H1 je civilnější verze tohoto offroadového vozidla, pro svoji robustnost a vzhled si Hummery rychle získaly své fanoušky mezi řidiči a tak dnes není výjimkou potkat Hummer na silnici. Ačkoliv se třeba nehodí pro jízdu ve městě, fanoušci s vozy každý rok vyráží na srazy vozů, offroadové soutěže a další tematické akce.

Zážitek Hummer H1 velký adrenalin

Blízko Prahy můžete zažít adrenalinovou jízdu Hummerem H1. Pří zážitku jízda Hummerem H1 se nejprve seznámíte s instruktorem, který vám vůz předvede v jeho plné kráse. Teoreticky vás seznámí s jízdními vlastnostmi vozu, dalších deset minut se nasoukáte do prostoru Hummeru H1 a necháte se vozit instruktorem, ten vám ukáže, jak se offroad chová v terénu. Na dalších čtyřicet minut jízdy si sednete za volant vy a stanete se králem vozu. Pokud budete chtít, můžete si s sebou do vozu vzít ještě dva spolujezdce a užít si tak tento zážitek ještě s někým blízkým.

Zážitkové dárky pro každého!

Na stránkách Esennce.cz nenajdete ten zážitkové jízdy Hummerem, ale i nejrůznější další zážitkové dárky. Vybírat můžete z široké nabídky pro sebe i své blízké. Zážitek jako dárek se hodí pro jakoukoliv příležitost, narozeniny, výročí nebo Vánoce, stačí jen vybrat ten správný!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.