Zažijte jízdu Hummerem H2 v Praze!

Zkuste, jaké to je, řídit vojenskou ikonu mezi offroadovými vozidly. Sedněte za volant terénního vozidla, které pomáhalo americkým vojákům při válce v Perském zálivu a později zdomácnělo v garážích. Zažijte jízdu Hummerem s náhonem na všechny čtyři kola!

Původně byl Hummer vyroben opravdu jako vozidlo pro čistě vojenské účely a jeho původ je v HMMWV (vysoce mobilní víceúčelové kolové vozidlo). První Hummery byly vyrobeny v osmdesátých letech. Původní verze tohoto vozidla nese název H1, další verze pak H2 a H3. Další dvě verze byly vyrobeny spíše pro civilní použití vozidla.

Zážitek Hummer jízda v Praze

Pokud si tedy budete chtít udělat radost, můžete si zakoupit voucher na tento automobilový zážitek. Pokud se na řízení Hummeru necítíte, můžete zážitkový dárek darovat někomu ze svých blízkých. Zážitek Hummer jízda v Praze probíhá v Hummer Centru nedaleko Prahy. Nejprve vás instruktor teoreticky seznámí s vozem a poví vám o jeho jízdních vlastnostech. Prvních deset minut jízdy bude řídit instruktor, aby vám chování vozu ukázal v praxi. Pak se králem vozu stanete vy a bude jen na vás, na co si troufnete. Do vozu si s sebou můžete ještě někoho vzít a povozit ho terénem.

Jízda trvá 45 minut a po jejím skončení obdržíte ještě několik drobností, které vám tento adrenalinový zážitek budou připomínat. Mezi tyto drobnosti patří i volná vstupenka do středověké Tvrze Hummer, kam s sebou můžete vzít celou rodinu. Tvrz byla přistavěna k areálu později a vznikla na místě bývalé skládky. Jedná se o zalesněnou plochu se středověkou tvrzí uprostřed. Právě v zalesněné části parku najdete naučnou stezku, kterou můžete se svými dětmi projít a něco nového se dozvědět. Ačkoliv se vám nemusí zdát, že jdou vojenské vozy a středověká tematika dohromady, tvůrcům Hummer Tvrze se podařilo postavit příjemné a nepřekombinované místo pro celou rodinu.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.