Zažijte jízdu Hummerem plnou adrenalinu!

Proč jízda plná adrenalinu? Protože si Hummer H1 zkusíte řídit ne na obyčejné silnici a nebo na lesní cestě, ale v pískovcovém lomu! Ano, jízda po oraništi nebo louce také určitě stojí za to, ale nerozný a nezpevněný terén teprve dodá Hummer jízdě ty pravé grády!

Užijte s adrenalinovou jízdu Hummerem!

Zážitek adrenalinová jízda Hummerem H1 trvá 45 minut čistého času. Při tom se prvních pět minut seznamujete s vozem a jeho jízdními vlastnostmi. Dalších deset minut bude vůz řídit instruktor a ukáže vám tak, jak vozidlo řídit prakticky a co všechno vůz dokáže. Na další třicet až čtyřicet minut se stanete pánem vozu už jen vy. Tedy pokud s sebou nebudete mít kamaráda, který by jízdu také rád vyzkoušel. Do vozu se celkem vejdou tři lidé – jeden řidič a dva spolujezdci. Pokud budete chtít povozit i děti, je nutné, aby jim v té době už bylo 12 let. Užijte si tento automobilový zážitek s někým ze svých blízkých!

25

Hummer typu H1 patří mezi civilní offroadová vozidla, která ale byla původně vyvinuta pro americkou armádu. Právě verze H1, která se začala vyrábět na začátku devadesátých let, je již více přizpůsobena pohybu po městě. Vozidlo je typické svým robustním vzhledem a pohonem na všechna čtyři kola. Bezpečnost je v takovéhle pevnosti na kolech zaručena.

Offroadová vozidla můžete pořídit nová i ojetá

Jestli se vám jízda Hummerem zalíbí, můžete si tento zážitkový dárek zopakovat i několikrát. A pokud si jízdu Hummerem doslova zamilujete, můžete uvažovat o koupi tohoto offroadového vozidla. Když budete chtít při koupi ušetřit, podívejte se do bazarů, zabrouzdejte na internetu a nebo se poptejte známých. K nákupu pak s sebou vezměte někoho, kdo Hummerům rozumí, ať si neuděláte zbytečně škodu.

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.