Zkuste Hummer jízdy v Hlubočkách u Olomouce!

Zažijte, jaký je to pocit posadit se za volant americké ikony mezi vozidly Hummeru H2! Velký masivní vůz s náhonem na všechna čtyři kola vás uchvátí svoji silou a odolností. Jízda Hummerem H2 může být i pěkným zážitkovým dárkem pro někoho z vašich blízkých.

442_jizda_hummerem_H1_Olomouc_03

Hummer H2 je mladší a civilnější bratříček Hummeru H1. Vůz, který přišel na trh v roce 2002 má nižší spotřebu a měl by splňovat vyšší jízdní komfort než jeho starší sourozenec. Typ H2 je určen spíše pro všednější využití, ale nerovného terénu se rozhodně nezalekne!

Jak zážitková jízda probíhá?

Nejprve je účastník zážitku seznámen s vozem a jeho jízdními vlastnostmi teoreticky. Pak prvních deset minut řídí vůz instruktor, který ukáže, co všechno Hummer H2 dokáže, jak se s ním jezdí v náročnějším terénu a jak ho zvládnout. Dalších čtyřicet pět minut už bude patřit jen vozu a vám. Pokud budete chtít někoho svézt, není problém, spolujezdci mohou být až dva. Při tomto zážitku je doporučeno sportovní obuv a oblečení, přece jen je třeba počítat s tím, že se možná trochu ušpiníte.

Co dalšího skrývá Olomouc?

Nedaleko Olomouce nebo přímo ve městě nenajdete jen silné motory a velká auta. Pro cyklisty je ve městě připravena prohlídka s názvem Olomouc s průvodcem na kole. Na výběr je ze dvou tras. Náročnější trasa A je dlouhá přibližně 18 km a cesta trvá kolem čtyř hodin a méně náročná trasa B měří 9 km a projedete ji za dvě hodinky. Dále můžete využít některou z nabídky zážitkových prohlídek jako jsou programy nazvané Projížďky na čtyřkolech či Plavby historickou Olomoucí. Pokud nemusíte mít nutně nějaký akční program, tak i samotná procházka historickým centrem města stojí za to. Z centra je to vždy kousek do nějakého parku, které jsou čisté a upravené.

Prohlédněte si internetové stránky Esennce.cz a vyberte nějaký další zážitkový automobilový dárek!

vložil Redakce
do kategorie: Hummer jízda
Jízda Hummerem
Projeďte se v legendárním voze značky Hummer. Jízda "autem" které nasazuje nejen americká armáda do boje.

Opravdová "Hummer jízda" nastane teprve potom, co s sjedete z rovné asfaltky do náročného terénu kde je Hummer jako doma. Jedině tady může využít všechny své přednosti. Vyzkoušejte, jaké to je řídit toto kolosální vozidlo na speciálně připravené trati plné překážek a nástrah!

Jízda Hummerem patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže a přesto není výjimkou že za jejich volantem uvidíte také ženy. Hummer jízda - jízda Vašeho života.